PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469476}

Diuna

Dune
7,7 156 163
oceny
7,7 10 1 156163
7,3 53
oceny krytyków
Diuna
powrót do forum filmu Diuna

Strasznie nie podobala mi sie mowa w tym filmie bohaterow.Byla taka nijaka jak bym ogladal jakis serial TV.

ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

A jak mówią ludzie w przyszłości, za 10 tysięcy lat?

ocenił(a) film na 6
Agatonik

widze ze pojecia nie masz jak bardzo sie zmienia mowa przez tysiace lat.Porownaj sobie jak rozmawiali ludzie 50 lat temu , albo 100 lat temu to sie przekonasz ;].

ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

A jesteśmy w 2021 roku. To jeszcze raz - jakie są Twoje wyobrażenia mowy w tym czasie, gdy dzieje się Diuna?

ocenił(a) film na 6
Agatonik

takie jak np. w Piatym Elemencie , albo w Dune od Lyncha.Jak mozna tworzyc film przyszlosci gdzie rozmawiaja zupelnie jak by nie byli z przyszlosci.To samo sie tyczy ubioru , strojow i charakteryzacji.Wszystko w nowym DUNE jest takie zwyczajne i wogole nie czuc ze to jest 10 tys lat w przyszlosc.

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

To jest dużo więcej niż 10 tys lat, przynajmniej jeśli chodzi o książkę. Ale masz rację. Dla mnie irytujące jest też to, w wielu innych filmach, że bohaterowie z przeszłości, mało że nie mówią tak jak w przeszłości, ale również nie myślą, nie czują i nie zachowują się jak ludzie z przeszłości. I nie chodzi mi o historyczny realizm tylko od odczucie jako widza.

ocenił(a) film na 8
lavrenzo84

Zaraz, to lepiej, żebyśmy ich nie rozumieli, czy jak?

ocenił(a) film na 6
Kandara

a czy nie rozumiesz gorali ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones