PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736788}

Piękna i Bestia

Beauty and the Beast
7,2 141 846
ocen
7,2 10 1 141846
5,0 26
ocen krytyków
Piękna i Bestia
powrót do forum filmu Piękna i Bestia

Kwestia Kellena, która ma szansę przejść do historii ;)

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

T prawda, świetne to było! :D

TangoAndWaltz

Dokładnie, najlepszy tekst z całego filmu :D

ocenił(a) film na 1
TangoAndWaltz

Patrząc na film, który jest zwykłą homopropagandą w to wątpię. Może gdyby film nie posiadał tych ohydnych podtekstów, ale tak to to przejdzie do historii LGBT.

ocenił(a) film na 8
Andrzejcoolziomek

No cóż, zarzutem o homopropagandę trudno ukatrupić rolę Kellena, skoro pan jest aktywnym działaczem LGBT. Z jego punktu widzenia to raczej komplement jest.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

Znamy się chyba z forum filmu 'Trans-akcja', nieprawdaż? Miło spotkać znajomego. Trzeba przyznać, że konsekwentnie jesteś anty-LGBT. Ja nie należę do fanatyków różowych, ale po prostu próbuję zrozumieć ich punkt widzenia.

ocenił(a) film na 1
TangoAndWaltz

Nie anty-LGBT, tylko anty-homoseksualna propaganda. Różnica jest taka że nie mam nic do porządnych gejów, tylko przeciwstawiam się działaniom tym, co chcą m.in. te wątki wrzucać do bajek. Sam staram się zrozumieć osoby homoseksualne, jednak tolerancja, a np. z wrzucaniem takich wątków do bajek nie ma nic wspólnego :).

ocenił(a) film na 8
Andrzejcoolziomek

Ok, może nie jestem w pełni obiektywna. Swego czasu nadrobiłam całą filmografię Iana McKellena, żeby wyleczyć się podskórnego niepokoju, że mój ukochany książkowo Gandalf woli chłopców. Inna sprawa, że zarówno Gandalf w książce, jak i Kellen w życiu - stałych partnerów nie mają. Chyba żeby przyjąć te sławne pogłoski o Galadrieli zdradzającej Keleborna z Gandalfem.

ocenił(a) film na 8
Andrzejcoolziomek

Mnie obrzydza wrzucanie wątków hetero do bajek, ohydna hetero propaganda i jeszcze dzieci na to patrzą :( Co heterycy robią w domu to ich sprawa ale na miłość boską niech z tym się nie pchają do ludzi!

Kai_91

Heteroseksualizm jest normalny.

ocenił(a) film na 7
Andrzejcoolziomek

Zgadzam się, należy umiejętnie rozróżniać słowa "tolerancja" i "afirmacja". I w tym przypadku jak najbardziej tolerancja TAK, afirmacja NIE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones