PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776862}
4,5 86
ocen
4,5 10 1 86
Red Christmas
powrót do forum filmu Red Christmas

Brak mi słów, żeby opisać kretynizm tego filmu. W życiu nie widziałam nic tak absurdalnego i durnego. Rozumiem, że horror to w mniemaniu absolutne wymysły (mutanty, potwory, cały ten kram)... jednak tutaj... nawet nie wiem, jak to określić. Całość jest nudna, bez polotu i klimatu. Bezsensowna bieganina po domu w ucieczce przez czymś, co ledwo powłóczyło nogami, a mimo to jakimś cudem zawsze dopadało swoje ofiary... A przy tym zerowy poziom grozy. Brak nawet minimalnego dreszczyku. No i na koniec ta sztuczna lalka wypadająca z okna... I już całkiem ręce mi opadły. Na to nie da się nawet spojrzeć z przymrużeniem oka.

ocenił(a) film na 6
Lilith_Flame

"Horror to w mniemaniu absolutne wymysły (mutanty, potwory, cały ten kram)". Wow, nie wiesz o filmowym horrorze NIC A NIC. Dokształć się.

ocenił(a) film na 1
MyNameIsDeath

O wyrocznio wszechwiedząca na temat horrorów... Dokształć mnie w takim razie.
I wybacz, że podałam jedynie jeden skrócony opis, żeby nie rozpisywać się w tym horrorystycznym temacie.... Który w MOIM mniemaniu pasuje akurat do tego konkretnego filmu.
Kłaniam się, o Znawco

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones