PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128404}
7,7 3 826
ocen
7,7 10 1 3826
8,2 5
ocen krytyków
Threads
powrót do forum filmu Threads

na całego. Poza Johnny got his gun (który traktuje o zupełnie odmiennej tematyce, choć punktem wspólnym jest wojna) jest to jedyny film po którym nie mogłem się otrząsnąć.

ocenił(a) film na 7
Agnieszka_od_Orzeszka

Jeden z kilku filmów, po których nie mogłem dojść do siebie. Wymieniłeś świetnego "Johnny Got His Gun", dorzucę "Idź i patrz", "Funny Games" (te pierwsze), "Zniknięcie" (1988 r.), "Korczaka" i "Męczeństwo Joanny d'Arc".

Amerrozzo

Dziękuję Agnieszko za tytuł wątku "ryje banie", bardzo tego potrzebuje:) Dzięki za tytuły:)

ocenił(a) film na 10
Agnieszka_od_Orzeszka

W tej samej tematyce: http://www.filmweb.pl/film/Nazajutrz-1983-97843
Polecam. Oglądałem zaciskając palce, nie mogąc odwrócić wzroku.

Agnieszka_od_Orzeszka

Całkowicie się zgadzam.... Nastawiając się na wieczorną rozrywkę nie wiedziałem nawet jaki błąd popełniam. Horror przerażający bo przecież tak realny i rzeczywisty, jeśli tylko kiedykolwiek pójdziemy w stronę zbrojnego konfliktu nuklearnego. Nie umiem tego filmu w jakikolwiek sposób ocenić... Pamiętam tylko, że z szoku wychodziłem parę dobrych godzin.

ocenił(a) film na 10
Agnieszka_od_Orzeszka

Ja bym polecił 'Testament' (1983 czyli rok wcześniej). Skromny, ale też strasznie mocny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones