PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107833}

Złodziej życia

Taking Lives
7,1 61 054
oceny
7,1 10 1 61054
6,0 6
ocen krytyków
Złodziej życia
powrót do forum filmu Złodziej życia

zobaczyłam w obsadzie Angelinę, i stwierdziłam, a co mi tam, oglądnę, ale teraz żałuję :/ Zaskakiwała mnie głupota tym wszystkich sprawnych umysłów śledczych, którzy mimo, że dla mnie oczywiste od początku było to kto jest zabójcą, nie zorientowali się mimo oczywistych poszlak. Dużo niedociągnięć, scena z brzuchem zaskoczyła, ale zaraz potem ma się wrażenie, że to tak naciągane, że aż śmieszne, cały film

ocenił(a) film na 7
domi888

heheheh zgadzam sie z Tobą w 100%. Od początku wiadomo kto jest mordercą, a scena z brzuchem to już na początku mnie rozbawiła...ale ogólnie hmm.. da sie obejrzeć ;)

ocenił(a) film na 5
ewelka250

Kto jest mordercą można już przewidzieć po samym przeczytaniu opisu na telegazecie;/
W każdym razie nie będę oryginalny jak powiem, że film zupełnie nie spełnił moich oczekiwań. Był wyjątkowo sztampowy i nielogiczny. Jedyne co mi mówi,iż nie zmarnowałem 2 godzin z życia, to obraz Angeliny, która wyglądała pięknie jak nigdy;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones