PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107833}

Złodziej życia

Taking Lives
7,1 61 057
ocen
7,1 10 1 61057
6,0 6
ocen krytyków
Złodziej życia
powrót do forum filmu Złodziej życia

nie widziałem... ale zapowiada się obiecująco.

V_I_R_U_S_

ja tez mam zamiar ogladac ten film.... zobaczymy co to bedzie...

V_I_R_U_S_

Ja też to obczajam dziś. Ciekawe co to będzie.
(Angelina Jolie hot girl) ;)

ocenił(a) film na 9
V_I_R_U_S_

No jeszcz ekilka min oczekiwania i czas seans zaczac. Na szczescie henryka portiera nie ogladalem to nie bede sie tak wkurzał na reklamy:D

ocenił(a) film na 9
siemi1

wow jak dla mnie rewelacja bardzo mi sie podobał, cały czas zaskakuje i trzyma w napieciu.

ocenił(a) film na 10
siemi1

Świetny film. Najlepszy był koniec kiedy byłam przekonana że ona naprawdę jest w ciąży i Usher włożył jej te nożyce w brzuch, a tu lipa , zwykła atrapa. Angelina jak zawsze zjawiskowa i rewelacyjna w odegraniu roli, ale nie spodziewałam się że ona się rozbierze przed kamerami.

ocenił(a) film na 6
johanna09

No cóż miała już bardziej odważne role. Choćby w filmie (nie pamiętam tytułu) z Banderasem. W każdym razie słynna scena łóżkowa. Ale Angelina aktorka wielką nie jest w przeciwieństwie do Ethana Hawke'a, którego z każdą rolą podziwiam coraz bardziej. A sam film dobry 7/10.

ocenił(a) film na 4
johanna09

W Gia co chwila biegała nago xD

Złodziej Życia był dobry :) Fajne zwroty akcji. Ale od samego początku ten śmieszny Costa mi się wydawał za miły.

ocenił(a) film na 1
V_I_R_U_S_

Straszna beznadzieja. Koncówka niedorzeczna. 3/10.

Motorcycle_Boy

gówno w czystej postaci ... film chce udawać "siedem" ale bliżej do głupawego "krzyku".

rob567

Sam fakt że nie wiem czemu podejżewali go od samego początku bo niby był w końcu świadkiem , to całkowicie nieprawdopodobnie zarzucili tą koncepcje w tak bezsensowny sposób jak wyciągneli ten wniosek, potem jeszcze seryjny morderca zapłodnił agentkę co go ścigała ... co to za szmira wogóle ???? Filmy klasy B nie mają takich kretyńskich scenariuszy... nawiasem wszystkie ujęcia krążyły wokół jolie i jej setek najróżniejszych minek twarzy do każdej możliwej do wymyślenia sytuacji ... film mógłby się nazywać "angelina jolie"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones