PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208458}

Goście

Návštěvníci
7,7 516
ocen
7,7 10 1 516
Goście
powrót do forum serialu Goście

Pamiętam, że premierowo był wyświetlany w niedzielę rano, w "kinie teleranka", w połowie lat 80-tych. Potem (z tego co wiem) był tylko raz powtórzony przez "dwójkę" w 1990 roku. Ten serial bardzo mi się podobał. Jak we wszystkich czechosłowackich filmach nie ma w nim ani słowa o polityce, socjaliźmie i takich tam... Dzięki temu większość tych filmów jest ponadczasowa. Obecnie są wakacje. TVP2 mogłaby powtórzyć ten serial w "kinie letnim".

ocenił(a) serial na 10
kaczor_78

Gdyby można było zdobyć ten serial, byłabym wniebowzięta-nie pamiętam za bardzo fabuły a jedynie migawki scen. Ogromne wrażenie w tamtych czasach robiło na mnie "kosmiczne jedzenie"-jakieś dziwne galaretki i substancje które po wyciśnięciu z tubki zmieniały się w jedzenie.

ocenił(a) serial na 8
fanti

Te jedzenie z tubki takze najlepiej pamiętam. Czechosłowacy mieli fajne pomysły. Także z chęcią bym oglądnął raz jeszcze. Jeżeli ktoś ma to proszę o info

nokash

A ja najbardziej się śmiałem ze sceny w sklepie. Chodziło o butelki na zamianę.
Jednak na czym w tej scenie polegał dowcip nie pamiętam. Kończył się odcinek na tym.
Ogólnie serial bardzo mi się podobał i też bym wiele dał, by go mieć w swoich zbiorach. Z lektorem lub nawet z napisami. Ba zadowoliłem się nawet oryginałem czeskim, ale to nie był humor sytuacyjny. Najważniejsze są dialogi. Chciałem to dawać do tłumaczenia, ale za drogo wychodzi.
Nie na moje możliwości obecnie. Czeka sobie na lepsze czasy :)
A może zostanie wydany kiedyś w Polsce na DVD. Byłoby super.

ocenił(a) serial na 8
popser

Pamietam ten serial
On był dubbingowany
Jednym z dubbingujacych był brat mijego kolezki zmklasy

kaczor_78

Nota bene, serial dla dzieci, pokazany bez krępacji goły biuścik i cała reszta - i jakoś nie było przypadków obłędu, padaczki oraz innych nieusuwalnych urazów w "delikatnej psychice dzieci". I to podobno demoludy były oazą nienormalności - ale wyobraża ktoś sobie puścić coś takiego w Stanach? Normalnie pomór, pogrom i co tam jeszcze. Dość często cieszę się, że żyję w Polsce :-) A, a serial aktualnie leci na Kino Polska.

Gabbriel

Właśnie, do dziś pamiętam jedną z bohaterek- łysą kobietę, która nader często pokazywała biust albo pojawiała się po prostu nago (odgrywała ją aktorka Dagmar Patrasová, znana także z "Arabeli"). Byłem dzieckiem, więc nie robiło to na mnie szczególnego wrażenia, ale dziś zastanawiam się, jak to było możliwe, że ten serial leciał w paśmie dziecięco-młodzieżowym :)

kaczor_78

Ostatni seral często leci w kinie polska :
http://www.kinopolska.pl/index.php?strona=opis&id=82851
Rzeczywiście bardzo dobry serial potwierdzam.
Polecam mój profil na facebooku :
http://www.facebook.com/pages/Goście/483694471645183

kaczor_78

Na moim profilu jest link na youtube do pierwszych 3 odcinków.
Niestety wersja z lektorem z Kina Polska ,a chętnie bym sobie zobaczył tą oryginalną z dubbingiem.
Mi najbardziej podobał się samochód ,można z nim było robić niezłe jaja (np podziemna jazda w ostatnim odcinku).

Th1man

Serial emitowany w "Jedynce" w kinie Teleranka między lutym a czerwcem 88r (15 odcinków)

ocenił(a) serial na 10
kaczor_78

Obejrzałem teraz po latach. I nadal uważam że jest świetny. Szczególnie Katia ☺

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones