PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103912}

Zaginiony świat

The Lost World
6,8 4 061
ocen
6,8 10 1 4061
Zaginiony świat
powrót do forum serialu Zaginiony świat

Dla mnie Finn. Jest sexy w tym swoim czarnym stroju.
Później wybrał bym Veronice a na końcu Marguerite.
A jak u was?

sss_111

No fakt,Finn jest bardzo ładna,ale ja wolę Marguerite :)
1.Marguertite
2.Finn
3.Veronica

ocenił(a) serial na 7
Izabela003

Veronica
Marguerite
Finn

ocenił(a) serial na 9
sss_111

1 Margerite na 100% najładniejsza:)
2. Veronica
3 Finn (ale tu jej wizerunek mi sie nie podobał mimo ze to naprawde ładna aktorka)

Hehe wszyscy inaczej :))

monia198923

1.Finn
2.Veronica
3.Marguerite

ocenił(a) serial na 8
monia198923

Popieram.

ocenił(a) serial na 7
katiamaeve

Dla mnie Finn jest kompletnie bezbarwna, Veronika to pełnokrwista postać, do tego inteligentna i oczytana (widzieliście te XIX-wieczne encyklopedie w jej domku?), pomijając ten odcinek z pianistą, gdzie dała się wrobić jak skończona idiotka, ale w innych odcinkach wykazuje się wielką przenikliwością.

ocenił(a) serial na 8
Dilofozaur

O tak, mimo że wychowała się w lesie, nie jest ani trochę dzikuską. Rodzice sami ją uczyli, a umiejętności społeczne nabyła przyjaźniąc sie z Asai i innymi dziećmi z lokalnych plemion ( np. Danu, który niestety stał się wilkołakiem). Nawet Summerlee był pod wrażeniem, jak osoba "o tak wysokim poziomie kultury" przetrwała w tak prowizorycznych warunkach.

ocenił(a) serial na 9
Dilofozaur

Finn dla mnie to taka niedojrzała dziewczynka z procą czy co tam ona ma. Ten jej głosik i zachowanie -niby z przyszlosci i tyle widziała a i tak odstaje od reszty wg mnie. Ma takie naiwne troche czasem podejscie. Nie wiem moze jestem uprzedzona nie mam do niej wiekszych zastrzezen, poprostu za pozno dołaczyla i ja sie do niej nie mogłam przyzwyczaić. Troche chcieli zrobic ja na druga Veronice tak mi sie zdawalo, ale daleko jej do Niej. Veronica tak jak i Margerite jest dla mnie nie do podrobienia :))

ocenił(a) serial na 8
monia198923

Wprowadzenie jej postaci do serialu na miejsce Neda było tanim chwytem. Najgorszy odcinek to "Impostors", w którym ona była najważniejsza, Veroniki nie było wcale, a Challenger, Roxton i Marguerite zostali wciągnięci do jakiegoś innego świata, a na ich miejsce pojawiło się troje dziwnych ludzi, których Finn musiała zabić by odzyskać przyjaciół. Gdy go oglądam online, zwracam uwagę tylko na początek i koniec, a to gdzie Finn została sama, pomijam.

ocenił(a) serial na 7
katiamaeve

jak robiłem podobnie od odcinka w którym się pojawiła

ocenił(a) serial na 8
krzysiek_34_21

Zawsze jak ją widzę, mam wrażenie że montażyści coś poknocili i wykorzystali ujęcia z innego serialu. A trójka przybyszów w stojach Marguerite, Roxtona i Challengera to jakby sztuczka z "Mody na Sukces", gdzie podczas niedyspozycji lub po odejściu aktorów ich role przejmują inni. Nie mogłam patrzeć zwłaszcza na tę szczurowatą babę w ciuchach Marguerite.

ocenił(a) serial na 9
katiamaeve

Tez mi sie ten odcinek nie podobał. Zapowiadal sie ciekawie ale myslalam ze beda jakies wstawki co robia tamci, a tu nie. Od poczatku Finn z tymi nowymi prawie do samego konca. A wogole dziwne dla mnie bylo ze przez ostatnie odcinki Finn trzymała sie z Veronica najbardziej, na koncu wrecz powiedzialy ze sa dla siebie jak siostry. Przeciez Veronica wrocila o ile sie nie myle w odcinku Tapestry (3x19) a juz dwa odcinki potem najlepsze przyjaciolki. Z reszta znala sie dluzej i tak sie nie zblizyla moze z Challengerem.

użytkownik usunięty
monia198923

A ja bardzo lubię Finn. Jak dla mnie dodanie tej bohaterki do obsady to dobry pomysł, choć szkoda że kosztem Neda. Jak dla mnie dała dużo świeżości temu serialowi. A odcinek "Ipostors" jest jednym z moich ulubionych. Fajnie też że Veronica i Finn zostały przyjaciółkami.

ocenił(a) serial na 9

Moze gdyby ten serial mial jeszcze kilka sezonow to z czasem bym sie przyzwyczaiła i przekonała do Finn. Ona byla tylko przez 8 odcinków 3 sezonu wiec dla mnie to troche krotko. Ale nie mam jej nic konkretnego do zarzucenia, fajnie ze tobie sie spodobała :)) Ja tam jestem od początku (co zreszta widac :-) ) fanką Marguerite :)

ocenił(a) serial na 10
monia198923

Zostały przyjaciółkami bo były do siebie podobne, w przeciwieństwie do Marguerite która cały czas trzymała się z Roxtonem.

ocenił(a) serial na 7
katiamaeve

Może dla oszczędności chcieli zmienić aktorów i w tym odcinku zamienili ich żeby zobaczyć jaka będzie reakcja widzów.

ocenił(a) serial na 9
krzysiek_34_21

No nie mow ze im switało w glowie zeby wszystkich wymienic tnąc koszty, to juz bylby skandal :))

ocenił(a) serial na 7
monia198923

Przecież brak kasy nie wziął się od razu może się wcześniej do tego szykowali ale nie wyszło i efektem było zakończenie na CDN. Nie wiem sam to tylko moje przypuszczenia

ocenił(a) serial na 8
krzysiek_34_21

Nie sądzę. Te postaci w ich ciuchach miały imiona i były jakimiś demonami, co przybrały ludzkie ciała, podczas gdy Challenger, Roxton i Marguerite wylądowali gdzieś jako duchy ( Roxton po powrocie powiedział do Marguerite: :Wolę cię w ludzkiej postaci".

ocenił(a) serial na 9
krzysiek_34_21

No wiec skoro brakowało im juz wczesniej kasy to juz powinni brac pod uwage jak zakonczyc 3 sezon ostatecznie bo nigdy nic nie wiadomo jak sie kasa nie znajdzie. Zdecydowali sie na CDN i jest jak jest czyli beznadziejnie :((

Dilofozaur

Popieram. Pewnie że Veronica, ten charakter i ta uroda to po prostu... rozpływam się.

ocenił(a) serial na 8
monia198923

Od "zawsze" tylko Marguerite, tak jak i w innym serialu , o rok młodszym, gdzie również zagrała Rachel Blakely i William Snow -
Opowieści z Mórz Południowych.

http://www.filmweb.pl/serial/Tales+of+the+South+Seas-1998-114791/discussion/Opis +serialu+%2B+zwiastun+%28czołówka+odcinków%29...,2902239 .
W obu serialach była rewelacyjna ;)

sss_111

Marguerite
Veronica
Finn

ocenił(a) serial na 7
sss_111

Mi podoba się tylko Veronica. W serialu ciekawa postać, a w życiu prywatnym przepiękna kobieta z klasą. Niezwykła.

Finn wygląda i prezentuje się jak milion innych blondynek - łatwo byłoby zastąpić ją w obsadzie kimkolwiek innym.. Natomiast bez Veroniki serial chyba straciłby klimat.

ocenił(a) serial na 7
Sony_West

Po obejrzeniu wszystkich sezonów do końca, cofam moją nieprzychylną opinie o Finn. Fajnie napisana postać, a aktorka bardzo wiarygodna. Fajnie się oglądało jej poczynania.

ocenił(a) serial na 7
sss_111

Veronica

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones